UGO Freshbar

UGO Freshbar
Číslo jednotky:10a
Kategorie:Potraviny, delikatesy a nápoje
Telefon:+420 774 437 211
Web:http://www.ugo.cz

V UGO Freshbarech najdete fresh drinky, svačinky, snídaně i malá lehká jídla z kvalitních 100% přírodních surovin, plné chuti a zdraví a podle moderních trendů.

Můžete si tu vybírat z mnoha ovocných a zeleninových šťáv a smoothies, které vám personál připraví na počkání před očima. Všechny obsahují jen a jen ovoce, zeleninu, případně koření. Žádná voda, žádný cukr, prostě 100% chuť a barva přírody.

Pro fanoušky moderních trendů a zdravého stravování jsou v nabídce i speciální drinky se superpotravinami. Pokud tedy chcete doplnit energii antioxidanty z nepraženého kakaa nebo třeba milujete chia semínka, pak si v UGO určitě najdete svého favorita. A pokud sportujete, pak vám cenné bílkoviny dodají proteinové drinky, které kromě ovoce a zeleniny obsahují ještě rostlinný protein.

Každé dva měsíce UGO zpestřuje navíc menu o několik sezónních drinků z ovoce a zeleniny, která právě teď dozrává, a chutná tedy nejlépe z celého roku.

U nápojů to v UGO Freshbarech ale nekončí. Pokud vás přepadne hlad, můžete si objednat nějakou ze sladkých či slaných lehkých svačinek jako jsou wrapy ze sezónních surovin nebo čerstvé saláty v kelímku. A ve vedru přijde vhodtočená zmrzlina vyráběná na místě ze 100% ovocné šťávy.

Přijďte si zdravě zamlsat a můžete se spolehnout, že po svačince nebo obědě z UGO Freshbaru budete plní energie.Lehké osvěžení a nasycení nikdy nebylo snazší!


Akce

Máme znovu otevřeno
Až vyjdete ven, užít si krásné počasí, zastavte se u nás v UGO Freshbaru. Rádi vás na procházku vybavíme čerstvými drinky, lehkou…
Zobrazit
UGO jarní očista
Jaro plné energie a vitamínů! Nastartujte organismus a posilte imunitu s UGO Očistným půstem. Speciální program, který byl vyvinut ve…
Zobrazit
Tvá denně čerstvá polévka z UGO
Na našich polévkách si zakládáme. Žádný lepek, ani chemická dochucovadla – pouze zelenina, správné množství koření, případně smetana či…
Zobrazit