Free cookie consent management tool by TermsFeed O centru – OC FRÝDA

O centru

Obchodní centrum Frýda je důležitým obchodně společenským centrem, které jako jediné ve Frýdku-Místku poskytuje širokou nabídku kvalitního sortimentu a služeb pod jednou střechou.

Nachází ve Frýdku-Místku na pravém břehu řeky Ostravice, na pomyslné hranici mezi Frýdkem a Místkem, vedle nové moderní Haly Polárka. Má ideální pozici a je snadno dostupné autem a díky nedalekému vlakovému a autobusovému nádraží také veřejnou dopravou. Výborně je dostupné i pro pěší z obou břehů řeky Ostravice. Pro řidiče je k dispozici velkokapacitní parkoviště v podzemních prostorách budovy, kde jsou vyhrazené i speciální zóny pro automobily na LPG a CNG pohon. Parkování je po celou dobu poskytováno ZDARMA.

V pasáží OC FRÝDA také najdete celkem čtyři bankomaty, a to od těchto bank: Air Bank, ČSOB, Komerční banka a Raiffeisenbank.

V obchodním centru naleznete kromě velkého množství obchodů s módou, obuví, sportovním oblečením a vybavením, elektronikou, dětským zbožím také řadu dalších služeb jako jsou cestovní kanceláře, banky, směnárna, lékárna, prodejna tabáku, výroba klíčů, salón krásy a další.

Zákazníci ocení zejména přehledné uspořádání prodejní pasáže. Velkým plusem je stále rozrůstající se nabídka doprovodných služeb. K těm stávajícím patří volně dostupná wi-fi síť v celém objektu, široká nabídka bankomatů a dobíjecí stanice pro mobily. Centrum rovněž myslí na bezpečnost svých zákazníků a je vybavené automatizovaných externím defibrilátorem (AED). V jídelní části můžete nalézt přístroje na dezinfekci rukou.

Jak se k nám dostanete?

Pěšky

Dostat se k FRÝDĚ můžete přes Riegrovu lávku, pěší mostspojující mladší Místek se starším historickým Frýdkem, nebo ze strany památníků Osvobození. Nedaleko, docházkovou vzdáleností je centrální autobusové stanoviště cca 300m i vlakové nádraží cca 500m. Před obchodním centrem na ulici Na Příkopě se buduje autobusová zastávka.

Autem

Při vjezdu do města se držte navigačních cedulí. Ze strany Českého Těšína po dálnici rovně, dokud se vám neotevře panorama města. FRÝDA se nachází na pravé straně u řeky Ostravice. Při vjezdu ze strany od Nového Jičína, Frýdlantu nad Ostravicí a Ostravy jeďte po čtyřproudové silnici směr Český Těšín, a ihned za řekou sjeďte dolů doprava, a následně pak doleva podjeďte most.

Parkování

Obchodní centrum disponuje téměř 600 parkovacími místy v pohodlném podzemním parkovišti a dvěma vjezdy a výjezdy ze strany ulice Na Příkopě.

MHD

Využijte městskou hromadnou dopravu, která Vás přiveze na autobusové nádraží nebo vlakové nádraží vzdálené od FRÝDY cca 500 metrů.

Podporujeme

Nadace Pavla Novotného

„VĚŘÍM V ŽIVOT“ je motto nadačního fondu Pavla Novotného z Chlebičova, který již víc než tři roky pomáhá dospělým onkologickým pacientům. Hlavním cílem Nadačního fondu je získat finanční prostředky, díky kterým vzniknou v MSK Centra služeb pro onkologické pacienty.

Tyto služby budou pro pacienty a jejich blízké zdarma. Na podporu vzniku Center je vyhlášená veřejná sbírka č.ú. 94– 4218494339/0800 V. S. 1112019, v poznámce Onkologické centrum. Jsme rádi, že se můžeme přidat.

             

Tranzitní program: "Do práce a do života"!

RÚT Frýdek-Místek podporuje lidi se zdravotním postižením (duševním, mentálním či kombinovaným) v tom, aby rozvíjeli své schopnosti a dovednosti a zapojili se do všech oblastí života jako jsou práce, bydlení, vztahy, volný čas, péče o sebe a své zdraví, vzdělávání, využívání běžných služeb, hmotné zabezpečení a nezávislé jednání.

Součástí nabídky RÚT Frýdek-Místek je i Tranzitní program, v rámci kterého podporujeme mladé lidi se zdravotním postižením od 16 let při přechodu ze školy do života s důrazem na zaměstnání. Díky praktické zkušenosti na poli práce získají mladí lidé představu o tom, co by mohli a chtěli ve svém životě dělat.

             

Nadační fond Nezávodím-Pomáhám

OC FRÝDA již druhým rokem podporuje nadační fond Nezávodím-Pomáhám, který se skrze zajímavé sportovní aktivity snaží podporovat a pomáhat dětem se zdravotním postižením a jiným znevýhodněním.

Samotný nadační fond v průběhu celého roku pořádá různé sportovní projekty. Do těchto projektů se vždy mohou zapojit fitness centra, města, školy, veřejnost atd. Vzájemně se tak motivujeme k pohybu a ještě pomáháme dětem a mladým lidem, kteří takové štěstí nemají. Pokud chce někdo sportovat s námi pravidelně, může se taky zapojit do naší celoroční výzvy. Více informací najdete zde.

Taneční skupina FunkyBeat.cz

Taneční skupina sídlí ve Frýdku-Místku a funguje již 18 let. Za tuto dobu jsme si vybudovali postavení nejúspěšnější taneční skupiny České republiky.

Věnuje se veškerým stylům street dance (hip hop, dancehall, house, locking, twerk, hype atd.), ale také hereckému projevu, kterým ozvláštňujeme závodní sestavy. Pracuje s tanečníky ve věku od 4 do 70 let, přičemž se mohou přidat nejenom pokročilí tanečníci, ale také úplní začátečníci. V čele skupiny stojí profesionální tým špičkových lektorů z celé České republiky, kteří zajišťují kvalitní výuku tance a taneční rozvoj každého jedince.

Divadelní přehlídky KOPŘIVA

Taneční skupina sídlí ve Frýdku-Místku a funguje již 18 let. Za tuto dobu jsme si vybudovali postavení nejúspěšnější taneční skupiny České republiky.

Věnuje se veškerým stylům street dance (hip hop, dancehall, house, locking, twerk, hype atd.), ale také hereckému projevu, kterým ozvláštňujeme závodní sestavy. Pracuje s tanečníky ve věku od 4 do 70 let, přičemž se mohou přidat nejenom pokročilí tanečníci, ale také úplní začátečníci. V čele skupiny stojí profesionální tým špičkových lektorů z celé České republiky, kteří zajišťují kvalitní výuku tance a taneční rozvoj každého jedince.

Handicap centrum Škola života Frýdek-Místek, o.p.s.

V roce 2022 jsme se podíleli na realizaci projektu "Sociální automobil" Dacia Lodgy určený pro organizaci "Handicap centrum Škola života Frýdek-Místek, o.p.s.", který byl předán dne 29. června 2022.

Sbírky na automobil jsme se zúčasnili zakoupením reklamního prostoru na výše uvedeném automobilu. Věříme, že se automobil bude svému účele sloužit co nejdéle.

Odebírejte náš newsletter

Nahoru