Free cookie consent management tool by TermsFeed Gastronomie – OC FRÝDA

Gastronomie

BURGER KING

Více než 60 let tradice! 100% hovězí maso grilované na opravdovém ohni spolu s čerstvou zeleninou jsou zárukou jedinečné chuti. Naše 100% hovězí maso grilované na opravdovém ohni s čerstvou zeleninou servírujeme více než 60 let. Kvalita našich ingrediencí a způsob jejich zpracování tak společně vytváří jedinečnou chuť. Co by byl burger bez pořádného masa a těch nejlepších indrediencí? V Burger King víme, že každá ingredience musí být té nejvyšší kvality!

Otevírací doba:
PO-NE 10:00 - 21:00

Více informací

Česká...

Přijďte ochutnat autentické české pokrmy připravované s láskou a z kvalitních místních surovin. Nabízíme vám široký výběr lahodných jídel, včetně pečeného vepřového, svíčkové, kulajdy, nebo třeba smaženého sýra. Pro milovníky piva máme na čepu výběr z nejlepších českých pivovarů. Vyzkoušejte naši pohostinnost a užijte si nezapomenutelný zážitek s rodinou či přáteli v srdci OC FRÝDA. Těšíme se na vaši návštěvu!

Otevírací doba:
PO-NE 10:00 - 20:00

Více informací

GUTY

Toužíte po gurmánském zážitku, za kterým se nemusíte nikam trmácet? Hledáte místo, kde se skvěle najíte v příjemném prostředí a za rozumnou cenu? Chcete objevovat nové chutě a chcete je mít pokaždé na talíři během pár minut? Vítejte ve světě moderní asijské kuchyně GUTY! Jsme specialisté na čínskou a vietnamskou kuchyni, ale nebojíme se ani oblíbených českých jídel nebo grilovných specialit.

Otevírací doba:
PO-NE 9:00 - 20:00

Více informací

Los Capolitos

Los Capolitos je síť mexických restaurací typu fast casual, založená na autentickém a chutném jídlu, mladém a energickém kolektivu, moderních techologiích a úsměvu zdarma. Držíme se toho, že mexická kuchyně je díky své vyváženosti jednou z nejzdravějších a nejvýživnějších na světě a proto používáme zásadně autentické, čerstvé a kvalitní suroviny.

Otevírací doba:
PO-NE 10:00 - 20:00

Více informací

Restaurace KFC

Působíme ve více než 100 zemích a každý den nás navštíví několik milionů zákazníků. Dnes je již těžko uvěřitelné, že v roce 1930, když Harland Sanders zakládal první restauraci KFC, měl pouze výjimečný recept na kuře a obrovskou víru, že bude mít úspěch. Od začátku jej doprovázelo také jedno pravidlo, kterému byl věrný a které později bezpodmínečně dodržoval: „V tom, co děláš, se maximálně angažuj a dělej to, jak nejlépe umíš!”

Otevírací doba:
PO-ČT,NE 8:00 - 22:00
PÁ-SO 8:00 - 24:00

Více informací

Eiscafé Delikana

Cukrárny Eiscafe Delikana jsou naše tradiční prodejny s širokým sortimentem zákusků, dortů, zmrzlin a chlebíčků z centrální výroby Delikana, dále pak zmrzlinových pohárů, míchaných nápojů, francouzských palačinek a salátů připravovaných přímo na místě. Samozřejmostí je nabídka skvělé kávy v mnoha variantách. Káva je čerstvě pražená výhradně pro naši síť.

Otevírací doba:
PO-NE 9:00 - 18:00

Více informací

World of Food

Srdečně vás zveme do "World of Food", unikátní gastronomického zážitku situovaného v nákupním centru FRÝDA. V naší moderní a stylové restauraci nabízíme širokou škálu chutí z celého světa, které uspokojí každého gurmána. Vyberte si ze světových kuchyní, jako je italská, asijská či tradiční česká, a vychutnejte si gurmánský zážitek plný elegantních chutí.

Otevírací doba:
PO-NE 10:00 - 20:00

Více informací

Malá kavárna

Malá Kavárna je osobité a útulné místo s širokou nabídkou sortimentu. Sami pro Vás pečeme zákusky a dorty (také bez lepku a laktózy), připravujeme jedinečné pomazánky, osvěžující domácí limonády a v neposlední řadě luxusní kávu. To vše si můžete vychutnat u nás nebo Vám rádi vše zabalíme s sebou. Najdete u nás také dárkové ručně vyráběné drobnosti jako jsou například přírodní mýdla, medy, džemy, pečené čaje, marmelády a náš slaný karamel, který potěší každého mlsouna.

Otevírací doba:
PO-PÁ 8:30 - 19:00
SO-NE 9:00 - 18:00

Více informací

UGO Freshbar

V UGO Freshbarech najdete fresh drinky, svačinky, snídaně i malá lehká jídla z kvalitních 100% přírodních surovin, plné chuti a zdraví a podle moderních trendů. Můžete si tu vybírat z mnoha ovocných a zeleninových šťáv a smoothies, které vám personál připraví na počkání před očima. Všechny obsahují jen a jen ovoce, zeleninu, případně koření. Žádná voda, žádný cukr, prostě 100% chuť a barva přírody.

Otevírací doba:
PO-NE 10:00 - 20:00

Více informací

MINIT

Navštivte MINIT v OC FRÝDA a nechte se unést vůněmi čerstvě upečeného pečiva. Kromě čerstvého pečiva nabízí MINIT také široký výběr sladkých dobrot, jako jsou koláče, muffiny, croissanty a další, které si můžete vychutnat na místě nebo si je zabalit s sebou. Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme vám dobrou chuť!

Otevírací doba:
PO-NE 8:00 - 19:00

Více informací

Jump Bubbles

                 

Prodejna Jump Bubbles v OC FRÝDA nabízí široký výběr chutných a osvěžujících nápojů známých jako Bubble Tea. Nápoje Jump Bubbles se vyznačují jedinečnými chutěmi, které si můžete vychutnat s různými druhy bobulek, jako jsou tapiokové perly, ovocné želé či kuličky s ovocnou šťávou. Zároveň můžete vybírat ze široké škály čajových základů, od tradičních černých a zelených čajů až po ovocné a bylinné směsi.

Otevírací doba:
PO-PÁ 12:00 - 19:00, SO-NE 10:00 - 19:00

Více informací

Odebírejte náš newsletter

Nahoru