Služby

Parkování zdarma

Pro řidiče je k dispozici velkokapacitní parkoviště v podzemních prostorách budovy, kde jsou vyhrazené i speciální zóny pro automobily na LPG a CNG pohon. Parkování je po celou dobu poskytováno ZDARMA.

Kosmetické služby

Vyzkoušejte rychlé líčení či poradenství v Yves Rocher.

Nabíjecí stanice

Ve spolupráci s Elektromobilitou Skupiny ČEZ jsme zprovoznili jednu rychlodobíjecí a dvě stanice normálního dobíjení v podzemních garážích P2 v OC Frýda. Přístup ke stanicím je zajištěn 24 hodin denně 365 dnů v roce. Mimo provozní dobu parkoviště je přístup zajištěn po dohodě s ostrahou na telefonním čísle +420 601 363 752. Více na www.elektromobilita.cz

Dobíjení pro mobily

Službu ChargeBox lze kdykoliv využít za poplatek, zejména když potřebujete akutně dobít mobil, tablet nebo třeba fotoaparát. Dle typu vašeho zařízení vyberete příslušnou schránku a po zastrčení dobíjecího kabelu se váš telefon či fotoaparát bude dobíjet.

Restaurace a občerstvení

Odpočiňte si a načerpejte nové síly v restaurační zóně. Najdete u nás různý typ kuchyně od klasicky české, přes mexickou až po italskou.

Služby pro rodiny s dětmi

Na pasáži naleznete mnoho atrakcí pro děti a několik odpočinkových zón. Rodiny s dětmi mají na parkovišti vyhrazená vlastní místa.

Bezdotyková dezinfekce rukou

V jídelním prostoru jsme pro vás instalovali dezinfekční přístroj. Jedná se o celosvětově patentovaný, bezdotykový přístroj na dezinfekci rukou. Pravidelným používáním přístroje se zabraňuje šírení viru a tím se prokazatelně snižuje procento výskytu nemocí.

Směnárna

Směnárenská činnost bez poplatků (0%) za výhodné kurzy. Prodej dálničních známek (CZ, SK, A, CH, SLO). Zasílání peněz přes Western Union (CZK i USD). Prodej parkovacích karet na Letiště Vídeň a Ostrava se slevou. Prodej investičního zlata včetně certifikátu pravosti a ryzosti. Prodej dárkových poukazů OC Frýda. Směnárna Cashpoint

Bankovní služby

Od 1. 6. 2021 si u nás již nenajdete bankomat České spořitelny. Pro výběr hotovosti však můžete využít bankomaty jiných bank.
Využijte možnosti výběru hotovosti a mnoho další služeb v pobočkách bank OK POINT – mBank. V pasáži jsou k dispozici bankomaty, ČSOB, KB, Air Bank, mBank (vkladomat).

Čistírna oděvů

Family Factory nabízí celou řadu služeb. Mezi ně patří kompletní servis v čištění oděvů, výrobu klíčů, razítek, kopírování a tisk, gravírování a rytí do kovu, výrobu dárkových předmětů (např. hrníčky).

Pomoc při ztrátě a nálezu

Každý občas ztratí nějakou věc. Každý, kdo věc ztratil, má ovšem velkou šanci, že ji někdo našel a má zájem ji vrátit. U nás zapomenutou nebo ztracenou věc najdete na www.eztraty.cz.

Defibrilátor (pomoc při srdeční příhodě)

Vybavili jsme naše centrum automatizovaným externím defibrilátorem (AED). Jedná se o velmi bezpečný a užitečný přístroj určený pro poskytnutí první pomoci postiženému náhlou srdeční zástavou. V případě nutnosti volejte ostrahu +420 601 363 752.