O Centru

Obchodní centrum Frýda je důležitým obchodně společenským centrem, které jako jediné ve Frýdku-Místku poskytuje širokou nabídku kvalitního sortimentu a služeb pod jednou střechou.

Nachází ve Frýdku-Místku na pravém břehu řeky Ostravice, na pomyslné hranici mezi Frýdkem a Místkem, vedle nové moderní Haly Polárka. Má ideální pozici a je snadno dostupné autem a díky nedalekému vlakovému a autobusovému nádraží také veřejnou dopravou. Výborně je dostupné i pro pěší z obou břehů řeky Ostravice. Pro řidiče je k dispozici velkokapacitní parkoviště v podzemních prostorách budovy, kde jsou vyhrazené i speciální zóny pro automobily na LPG a CNG pohon. Parkování je po celou dobu poskytováno ZDARMA.

V obchodním centru naleznete kromě velkého množství obchodů s módou, obuví, sportovním oblečením a vybavením, elektronikou, dětským zbožím také řadu dalších služeb jako jsou cestovní kanceláře, banky, směnárna, lékárna, prodejna tabáku, výroba klíčů, salón krásy a další.

Zákazníci ocení zejména přehledné uspořádání prodejní pasáže. Velkým plusem je stále rozrůstající se nabídka doprovodných služeb. K těm stávajícím patří volně dostupná wi-fi síť v celém objektu, široká nabídka bankomatů a dobíjecí stanice pro mobily. Centrum rovněž myslí na bezpečnost svých zákazníků a je vybavené automatizovaných externím defibrilátorem (AED). V jídelní části můžete nalézt přístroje na dezinfekci rukou.

Z důvodu zvyšování bezpečnosti v našem obchodním centru jsou od 11.4.2023 veřejné toalety zpoplatněny, a to částkou 10 Kč. 
Platba za použití toalet je možná mincemi (5 Kč, 10 Kč, 20 Kč nebo 50 Kč), ale také platební kartou. 
 

 

Kontakt

Obchodní centrum FRÝDA
ul. Na Příkopě 3727
738 01 Frýdek-Místek

Tel: +420 558 437 783
E-mail: info@ocfryda.cz