Free cookie consent management tool by TermsFeed Boutique Gurmán – OC FRÝDA

Boutique Gurmán

Boutique Gurmán je království sýrů, vína a delikates. Nabízí nejlepší sýry z celé Evropy, především pak z Holandska, Itálie, Francie, Švýcarska či ze Slovenska. Sýry staré i mladé, s příchutí nebo s plísní. Kravské, kozí i ovčí. Sýry vysoce návykové a kvalitní.

Ve svých regálech má špičková vína z Moravy, Itálie, Španělska i ze slunné Francie. Osobně mu dodávají svá vína i herci a vinohradníci v jednom Pierre Richard a Gerarde Depardieu. Boutique Gurmán se zaměřuje také na delikatesy. V nabídce má špičkové francouzské a maďarské klobásy, kaviár, paštiky, teriny či vynikající domácí istrijský pršut. Chloubou jsou istrijské lanýže a výrobky z nich. V obchůdcích nechybí široká škála pochutin – olivy, sušená rajčata, těstoviny, marmelády, omáčky, olivové i jiné oleje, pesta i sirupy. Na své si přijdou také milovníci sladkého, kteří si mohou odnést dorty značky Marlenka nebo kvalitní čokolády.  

Boutique Gurmán ctí zásadu, že má pouze kvalitní zboží, které jen stěží najdete v supermarketech. A hlavně – sýry si můžete před tím, než je koupíte, i ochutnat. Sýraři vám rádi zabalí dárkový koš, balíček nebo atraktivní krabici plnou dobrot. To vše přesně dle přání zákazníka. Připraví i raut a pohoštění na oslavy všeho druhu.

Přijďte k nám, i ve Frýdě nařežeme Vám!!!

Odebírejte náš newsletter

Nahoru