Free cookie consent management tool by TermsFeed Eiscafé Delikana – OC FRÝDA

Eiscafé Delikana

Hlavním cílem společnosti Delikana je nabídnout veřejnosti čerstvost a kvalitu výrobků z tradičních surovin – čerstvé a poctivé smetany, másla, ovoce a dalších ingrediencí.

Cukrárny Eiscafe Delikana jsou naše tradiční prodejny s širokým sortimentem zákusků, dortů, zmrzlin a chlebíčků z centrální výroby Delikana, dále pak zmrzlinových pohárů, míchaných nápojů, francouzských palačinek a salátů připravovaných přímo na místě.

Samozřejmostí je nabídka skvělé kávy v mnoha variantách. Káva je čerstvě pražená výhradně pro naši síť. Střední stupeň pražení propůjčuje kávě jemnou a vyváženou chuť s velmi hustou krémovitou pěnou.

ČERSTVOST A VÝROBNÍ PROCES

Orientace na „čerstvost“ se promítá do všech našich činností a procesů tak, aby každá cukrárna Eiscafe Delikana měla každé ráno k dispozici naprosto čerstvé výrobky, zákusky, dorty, zmrzliny, chlebíčky a vše co k tomu patří.
Každé ráno přijímáme prostřednictvím interního katalogu objednávky.

Ranní směna zahájí výrobu jednotlivých objednávek pečením korpusů a postupným kompletováním jednotlivých výrobků. Noční směna naplní věnečky, větrníky, nanese polevu, vše dozdobí a nakrájí. Z expedice chladícími vozy začínáme ve 4.00 h ráno tak, aby každá prodejna měla před otevřením výrobky ve vitrínách. Celý tento proces běží 362 dní v roce, vyjma Štědrého dne, 1. svátku vánočního a Silvestra.

Odebírejte náš newsletter

* Odesláním souhlasíte s podmínkami registrace a se zpracováním osobních údajů.
Nahoru