Frýclub

DIVADLO pro děti

Milé děti a rodiče,

velice nás těší váš zájem o divadélka, která se pořádají přímo v pasáži centra. V dětských představeních plných humoru a zábavy pokračujeme! Již tradičně se na vás nemůže dočkat Strašfuňák s Funilkou, a dále je pro vás připravena pestrá nabídka jiných divadel, třeba až z Jižních Čech. Najdete nás nově naproti Bille.

Začátek představení je vždy od 14.00 hod. a trvají cca 45 - 60 minut.
Vhodné pro děti od 3 – 9 let.
Termíny představení: 5. 10., 19. 10., 2. 11., 16. 11., 30. 11., 7. 12., 21. 12.

Těšíme se na Vás.

FRÝDA - více než nákupy!

2019

5. 10.
DIVADLO LOUTKOVÝ SVĚT
STRAŠFUŇÁKOVY POPLETENÉ POHÁDKY
Strašfuňák miluje nejrůznější pohádky, ale vždycky si je upraví trochu po svém. Tentokrát si vybral pohádku O Šípkové Růžence a věřte, že to bude skutečná sranda... nejen pro děti!
19. 10.
DIVADLO KUFR
VELKÝ FUK
Velký Fuk je zlobivý komínový krtek, který se usadil na půdě za komínem. Pohádkové tetičce špiní prádlo, co se suší na šňůře a v noci se spouští komínem do kuchyně, kde sežere, na co přijde. To rozezlí dědečka, který se rozhodne s krtkem rázně skoncovat a vydá se za ním na půdu. Jenže Velký Fuk strašně rád fouká a jde mu to opravdu dobře…

Na konci představení se bude konat žonglérská dílna.
2. 11.
DIVADLO LOUTKOVÝ SVĚT
STRAŠFUŇÁKOVA PERNÍKOVÁ CHALOUPKA
Kdo by neznal pohádku O perníkové chaloupce, ovšem v podání Strašfuňáka a Funilky - tu jste ještě neviděli! Veselá a popletená pohádka, která vám zaručeně zlepší náladu.
16. 11.
DOBŘE NALADĚNÉ DIVADLO
PRINCEZNA ČOKOLÁDA
Půvabná pohádka o jedné princezně, která má ráda jen sladkosti, bonbony a hlavně čokoládu. Bolí jí z toho bříško, zoubky a je bledá. Naštěstí je tu jeden moudrý čaroděj, který si se vším ví rady. Naučí princeznu jíst zdravě a díky tomu bude krásnější než kdykoliv jindy.
30. 11.
DIVADLO BONBON
O MÁŠENCE
Pohádka O Mášence, zpracovaná na motivy ruské lidové pohádky Mášenka a tři medvědi, osloví spíše menší děti, a také ty, které mají rády příběhy se zvířátky. Pohádka je plná písniček, zpěv herců je doprovázený hrou na tahací harmoniku. Loutky v životní velikosti vás doslova vtáhnou do děje a můžete se těšit na netradiční výtvarné pojetí dekorací a pohádkových postav.

Mějte, děti, mějte sny, možná se vám vyplní. Ten můj zdál se sice krátce, byl však celý o pohádce.
7. 12.
hudebně-divadelní skupina Rybníkáři
PEKELNÝ KARNEVAL
Přijďte si zazpívat a zasoutěžit s čertovskou kapelou až z jižních Čech. Čerti dětem rozdají mikulášskou nadílku.
21. 12.
Teátr Pavla Šmída a kejklíře Vojty Vrtka
ZPÁTKY DO BETLÉMA
Kdyby tenkrát před dvěma tisíci lety ta patnáctiletá holka neřekla andělovi ANO, tak by teď asi bylo všechno úplně jinak. Asi bychom neslavili Vánoce, nestavěli bychom betlémy a dárky by nenosil Ježíšek. Setkání kejklíře a komedianta Vojtěcha se svým panem učitelem u betléma. Po letech si ten prastarý příběh zahrají a prožijí opět společně.

Scéna namalována Simonettou Šmídovou, loutky od Jana Růžičky, režie Stanislava Kočvarová.


Změna programu vyhrazena.


Fotografie z předchozího ročníku