DIVADLO pro děti

Milé děti, vážení rodiče!

Připravili jsme pro vaše nejmilejší loutková představení plné zábavy a humoru nejen s oblíbenými postavičkami Funilky a  Strašfuňáka.
Divadlo probíhá přímo v pasáži mezi prodejnami ALZA a CCC. Začátek představení je vždy ve 14.00 hod., trvají cca 45 – 60 minut.
Na své si přijdou malí i velcí. Divadlo pro děti, odpočinek pro rodiče!
FRÝDA - více než nákupy!

2019

12. 1.
Tři popletové přichází k vám
(Loutkový svět Ostrava)
A je tady nový rok a s ním Tři králové, tedy v našem případě Tři popletové, kteří nám přišli vinšovat po svém. Štěstí, zdraví a úsměv od ucha k uchu. S nimi to totiž jinak nejde.
26. 1.
Funilčin maškarní bál
(Loutkový svět Ostrava)
Pořád se vše motá kolem Strašfuňáka a tak se Funilka rozhodla to vzít do svých rukou a zorganizovat nejlepší akci roku - Funilčin maškarní bál. Ale co Strašfuňák?
9. 2.
Kašpárek v pekle
(Kašpárkův svět Opava)
Pohádka o tom, co se stane, když se princezna nechce vdát jen tak za někoho a panu králi dojde trpělivost a pošle ji ke všem čertům. Jenže potom je z toho nešťastný a tak se radostí přijme Kašpárkovu pomoc při záchraně princezny. Ale nebyl by to Kašpárek, aby si na pomoc nevzal s sebou i Honzu a pak společně šli princezničku zachránit.
23. 2.
Cesta za snem – pirátská pohádka pro malé i velké diváky
(Hudebně divadelní skupina Rybníkáři České Budějovice)
Ženská na palubě nosila vždycky smůlu, to ví dobře každý námořník. A proto se odvážná dívka, která chce plout na pirátské lodi musí přestrojit za plavčíka. Svojí odvahou ukáže, že kdo chce jít za svým snem, nemusí zrovna hledat poklad, a přesto získá pravé bohatství.
9. 3.
Strasfuňák se učí angličtinu
(Loutkový svět Ostrava)
"Maj femily iz very intrístink!" takto by Strašfuňák charakterizoval svou rodinu v jazyce anglickém. Pojďte s námi nahlédnout na jedinečnou lekci angličtiny se Strašfuňákem a Funilkou. Co myslíte, komu to půjde nejlépe?
23. 3.
Strašfuňákova cesta kolem světa
(Loutkový svět Ostrava)
Strašfuňák s Funilkou se vydají do světa hledat tajemného korespondenta, který poslal Strašfuňákovi dopis a nepodepsal se. Veselé cestování kolem světa plné písniček tak může začít.


Změna programu vyhrazena.


Fotografie z předchozího ročníku