Frýclub

DIVADLO pro děti

Milé děti a rodiče,

velice nás těší váš zájem o divadélka, která se pořádají přímo v pasáži centra. Představení plné humoru a zábavy pokračujeme!

Začátek představení je vždy od 14.00 hod. a trvají cca 45 – 60 minut.
Vhodné pro děti od 3 – 9 let.
Termíny představení: 11. 1., 25. 1., 8. 2., 22. 2., 7. 3., 21. 3., 4. 4., 18. 4.

Těšíme se na Vás.

FRÝDA - více než nákupy!

2020

11. 1.
DIVADLO BONBON
ZAHRADA
V pohádce „ZAHRADA“ na motivy Jiřího Trnky děti společně s Anežkou a její panenkou navštíví tajuplnou zahradu. V zahradě žije zlostný kocour a trpaslík. Podaří se Anežce zlostného kocoura napravit a skamarádit se? Bude se zpívat, bude se snít i tóny kytary budou za zdí v zahradě znít.
25. 1.
DIVADLO LOUTKOVÝ SVĚT
STRAŠFUŇÁKOVO VAŘENÍ
Strašfuňák je velký milovník nejen spánku, ale také jídla a hlad je jeho největší nepřítel. Společně s Funilkou se snaží hlad zahnat a nakonec si zahrají pohádku Hrnečku vař!
8. 2.
Hudebně-divadelní skupina Rybníkáři
VODNICKÁ ŠKOLA
Neobvyklé divadelní představení, v němž se ocitnete přímo ve vyučování opravdové školy a stáváte se spolužáky dvou vodníků. Dušičková a Puškvorecký ovšem nejsou zrovna premianti a potřebovat budou vaši pomoc nejen v hodině přírodovodovědy, cizího jazyka nebo tělocviku. Nebudete se nudit ani o školní přestávce, kdy se Dušičková s Puškvoreckým pouštějí do lecjakých školáckých kousků.

Představení bylo oceněno za scénář na festivalu MINITEÁTRO Havířov 2009.
22. 2.
DIVADLO LOUTKOVÝ SVĚT
DO LESA SE STRAŠFUŇÁKEM A FUNILKOU
Strašfuňáka a Funilku divoká příroda prostě nevyděsí! Hravě si poradí se stopami, táborákem nebo přespáním pod širým nebem. Ukážou vám, jak být správným zálesákem a kamarádem přírody.
7. 3.
Teátr Pavla Šmída
POHÁDKA Z BUDÍKU
Podivný učitel Zeitmann cestuje po světě a vyučuje nový předmět – časopis. Také Vám někdy čas letí? Nebo se vleče? Je lepší v životě pospíchat nebo se loudat? Učitel Zeitman vyučuje, jak zacházet s časem, aby nás dobře vedl na cestě životem. Vypráví pohádku o dvou bratrech, kteří se vydají hledat čas, aby se ho zeptali, jak to s ním vlastně je.

Komunikativní představení s písničkami a milým humorem.
21. 3.
DIVADLO LOUTKOVÝ SVĚT
STRAŠFUŇÁKOVY POČTY
Matematika - každý se s ní pere po svém, ovšem Strašfuňák ji nechce ani vidět! Ale to by nesměl mít kamarádku Funilku, která mu s ní pomůže natolik, že spolu vypočítají pohádku.
4. 4.
KOŇMO DIVADELNÍ SPOLEČNOST
VODNICKÁ POHÁDKA
Klapy klap, klape mlýn..., že kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá, neboli kdo chce kam, pomozme mu tam...! Takřka klasická česká pohádka s lakotnou mlynářkou, přitroublým mlynářem, hodnou Bětuškou, mazaným vodníkem a opravdovým čertem, ve které se mlýnské kolo možná zatočí a dá-li bůh dobro nad zlem opět nečekaně zvítězí. Rozverné představení pro malé i velké, ve kterém maňásci ožívají a opět dřevění, čert čaruje, vodník miluje, mlynářka hudruje, voda stříká a dva se při tom můžou strhnout!
18. 4.
DIVADLO LOUTKOVÝ SVĚT
TŘI OŘÍŠKY PRO FUNILKU
Strašfuňák se vrátí z nákupu a Funilce přinese tři oříšky, které mu spadly rovnou na nos, rázem se tak oba dostanou do pohádky a pohádku o Popelce s Funilkou a Strašfuňákem - tu jste ještě neviděli!


Změna programu vyhrazena.


Fotografie z předchozího ročníku