Frýclub

Máte chuť se na sebe i okolní svět podívat jinak? Vyzkoušejte homesharing!

Ráno vstát, jít do práce, vrátit se z ní domu, dát si večeři a jít spát. Nudí vás každodenní rutina? Vyzkoušeli byste rádi něco, co Vás přiměje podívat se na Váš život novýma očima? Možná je to právě homesharing, který vám umožní získat novou životní energii, nový pohled na svět. Může se tak změnit Vaše vnímání života. Už z něj nebudete unavení a otrávení, ale naopak energičtí a nadšení. Homesharing podává pomyslnou pomocnou ruku rodinám dětí s autismem, které potřebují nepřetržitou péči. Hledá ochotné lidi z řad široké veřejnosti - hostitele, kterým umožní podívat se na sebe sama i na okolní svět z jiného úhlu pohledu.

Hostitelem může být kdokoliv, kdo má volný čas, prostor a rád by se o ně podělil s potřebnými. Může jít například o bezdětný pár, rodiče, jejichž děti již odrostly nebo pár, který ještě rodinu neplánuje, ale také o člověka, který hledá smysl života. Po přihlášení hostitel absolvuje tři víkendová setkání, která mu pomohou nastavit zrcadlo a hlouběji tak poznat sebe sama. Zároveň se během setkání seznámí s autismem a jeho projevy. Poté pracovníci homesharingu dají dohromady nejvhodnější dvojice z rodin a hostitelů.

Přihlášení je velmi jednoduché. Stačí vyplnit krátký kontaktní formulář a v následujících dnech Vás zkontaktují pracovníci homesharingu, kteří Vám přiblíží homesharing a odpoví na případné dotazy.

Více informací o homesharingu najdete také na www.mikasazs.cz/homesharing nebo na www.homesharing.cz. Fotografie v tiskové kvalitě i kontakty na rodiny či hostitele vám rádi zprostředkujeme.