Kudy k nám

 

PĚŠKY

Dostat se k FRÝDĚ můžete přes Riegrovu lávku, pěší mostspojující mladší Místek se starším historickým Frýdkem, nebo ze strany památníků Osvobození. Nedaleko, docházkovou vzdáleností je centrální autobusové stanoviště cca 300m i vlakové nádraží cca 500m. Před obchodním centrem na ulici Na Příkopě se buduje autobusová zastávka.

MHD

Využijte městskou hromadnou dopravu, která Vás přiveze na autobusové nádraží nebo vlakové nádraží vzdálené od FRÝDY cca 500 metrů.

 

AUTEM

Při vjezdu do města se držte navigačních cedulí. Ze strany Českého Těšína po dálnici rovně, dokud se vám neotevře panorama města. FRÝDA se nachází na pravé straně u řeky Ostravice. Při vjezdu ze strany od Nového Jičína, Frýdlantu nad Ostravicí a Ostravy jeďte po čtyřproudové silnici směr Český Těšín, a ihned za řekou sjeďte dolů doprava, a následně pak doleva podjeďte most.

PARKOVÁNÍ

Obchodní centrum disponuje téměř 600 parkovacími místy v pohodlném podzemním parkovišti a dvěma vjezdy a výjezdy ze strany ulice Na Příkopě. Pro vozidla LPG/CNG je určena levá část parkoviště.
Parkování je ZDARMA.