Kožená galanterie GORA

Kožená galanterie GORA
Číslo jednotky:30c
Kategorie:Obuv a kožené zboží
Telefon:608 818 742
E-mail:info@gora-shop.cz
Web:http://www.gora-shop.cz

Nová Anekke kolekce jaro/léto 2022 je konečně tady! Tentokrát na téma Mediterranean, a to v několika barevných provedeních!

První podkolekce Sunrise!

Ta Vás překvapí svou tmavě modrou barvou v kombinaci s charakteristickým potiskem inspirovaným populárním "trencadís", což je technika modernistické architektury vynalezená Gaudím, ve které jsou mozaiky tvořeny nepravidelnými keramickými fragmenty.

Její druhá podkolekce se nazývá Slow Life!

Design této podkolekce tvoří krásný zlatý tón, který je inspirován pískem zářícím na slunci. Tento zlatý tón je pokryt detaily, jako jsou výšivky, špendlíky, přírodní textury a kovové logo. Úžasná kolekce, Vám připomene, jak je důležité se na chvíli zastavit a užívat si života.

Třetí její podkolekce je Coral!

Překvapí Vás svým designem, který je sestaven z potisků v korálově modrých a béžových tónech na černém podkladu s hnědými nádechy a nesčetnými detaily, jako jsou výšivky, ozdobné úchyty nebo metalické logo. S touto podkolekcí objevíte krásu Středomoří.

Druhá Anekke kolekce jaro/léto 2022 nese název Fun & Music

Tato kolekce je inspirována módou a hudbou 80. let. Také je velmi ovlivněna barevnou terapií, která poráží sílu prázdných pláten a ukazuje svět možností, ve kterém si můžete namalovat, co chcete. Kolekce je v úžasné bílé, béžové, černé nebo sytě červené barvě. Najdete na ní také parádní výšivku a kovové ozdobné logo.

Má také svou podkolekci Energy!

Krásný design této podkolekce kombinuje potisk modrých a červených tónů s hnědými detaily, kovovým logem, diamanty a výšivkou.

 


Akce

Limitovaná edice cestovních kufrů značky Polo Club!
Nechcete se tahat s velkým kufrem nebo jedete na služební cestu či kratší dovolenou? V prodejnách v OC Frýda ve Frýdku-Místku nebo na…
Zobrazit
30% sleva na vybrané modely
Na prodejně kožené galanterie GORA v OC Frýda máme pro vás připravenou akční nabídku. Nyní u nás nakoupíte  vybrané modely se slevou…
Zobrazit
Nově v prodeji cestovní kufry značky GREGORIO
Pomalu a jistě se nám blíží léto a většina z nás už si jistě rezervuje své pobyty na různé dovolené a to znamená jediné, už teď na naši…
Zobrazit
Jarní kolekce Anekke
Neklamným znamením blížícího se jara je příchod nové svěží jarní kolekce Anekke, opět ve více stylových kolekcích. Těšit se můžete na…
Zobrazit