Frýclub

Kožená galanterie GORA

Kožená galanterie GORA
Číslo jednotky:30c
Kategorie:Obuv a kožené zboží
Web:http://www.gora-shop.cz

Objevte čerstvou kolekci Anekke pro Jaro/Léto 2020 v nově otevřené prodejně kožené galanterii GORA.

Nová kolekce Anekke je ve více variantách - Arizona, Arizona Country, Jungle. Kdybychom měli jedním slovem vystihnout novu kolekci Anekke pro jarní a letní měsíce, asi bychom museli říct jediné: nádherné a tak originální. Milovnice kabelek si určitě přijdou na své. Přijďte si vybrat k nám do prodejny Gora Shop svou favoritku, která bude rozjasňovat Váš letní outfit.

           

Kromě této španělské exkluzivní značky nabízíme kvalitní koženou galanterii – dámské i pánské peněženky, kabelky, batůžky a tašky.

            

Oblíbeným zbožím jsou také dárkové sady pro muže i ženy. V nabídce máme také více než 150 typů kufrů, širokou škálu manikúr, opasků, deštníků, šlí i psaníček.

                                                            

Piere Cardin, Anekke, Kimidoll, Gregorio, Wild, Lagen, RGL, DUP, Pennybelt... To je jen několik jmen z řady značek, které nabízíme. Zvláště pyšní jsme na naši osobní značku GORA. Kompletní nabídku naleznete na našich stránkách www.gora-shop.cz. Vyberte si a přijďte si vyzvednout zboží do nové prodejny v OC Frýda (naproti prodejny New Yorker, vedle směnárny).

              

                                                                          


Akce

Objevte novou kolekci Anekke
Přece jen se i v letošním neobvyklém roce zrodila podzimně/zimní nová kolekce Anekke. Je ve znamení vesmíru a duchovní energie. Objevte…
Zobrazit