Eiscafé Delikana

Eiscafé Delikana
Číslo jednotky:9
Kategorie:Restaurace a kavárny
Telefon:+420 727 886 352
Web:http://www.delikana.cz

Hlavním cílem společnosti Delikana je nabídnout veřejnosti čerstvost a kvalitu výrobků z tradičních surovin – čerstvé a poctivé smetany, másla, ovoce a dalších ingrediencí.

Cukrárny Eiscafe Delikana jsou naše tradiční prodejny s širokým sortimentem zákusků, dortů, zmrzlin a chlebíčků z centrální výroby Delikana, dále pak zmrzlinových pohárů, míchaných nápojů, francouzských palačinek a salátů připravovaných přímo na místě.

Samozřejmostí je nabídka skvělé kávy v mnoha variantách. Káva je čerstvě pražená výhradně pro naši síť. Střední stupeň pražení propůjčuje kávě jemnou a vyváženou chuť s velmi hustou krémovitou pěnou.

Čerstvost a výrobní proces

Orientace na „čerstvost“ se promítá do všech našich činností a procesů tak, aby každá cukrárna Eiscafe Delikana měla každé ráno k dispozici naprosto čerstvé výrobky, zákusky, dorty, zmrzliny, chlebíčky a vše co k tomu patří.
Každé ráno přijímáme prostřednictvím interního katalogu objednávky.

Ranní směna zahájí výrobu jednotlivých objednávek pečením korpusů a postupným kompletováním jednotlivých výrobků. Noční směna naplní věnečky, větrníky, nanese polevu, vše dozdobí a nakrájí. Z expedice chladícími vozy začínáme ve 4.00 h ráno tak, aby každá prodejna měla před otevřením výrobky ve vitrínách. Celý tento proces běží 362 dní v roce, vyjma Štědrého dne, 1. svátku vánočního a Silvestra.

Otevírací doba:
Po-Ne od 9:00 - 18:00

 

 


Akce

Podzimní novinky z Delikany
Povidloň - odpalované těsto s vrstvou povidel a šlehačky a šlehačky s mletým mákem, to je jen jedna z novinek, které jsme si pro vás…
Zobrazit
Novinka v Delikaně
Už jste v Delikaně ochutnali zákusek Jeseník? Čokoláda, smetana, oříšky v karamelu - to potřebujete vyzkoušet. Dopřejte si u nás chvíli…
Zobrazit