BESTSELLERING

POZVÁNKA NA AUTOGRAMIÁDU „AUTOŘI V RINGU“

30. 3. 2019 OD 14.00 HOD.

SE MŮŽETE TĚŠIT NA TYTO AUTORY

Alena Mornštajnová

Alena Mornštajnová vystudovala angličtinu a češtinu na Filozofické fakultě Ostravské univerzity. Pracovala jako lektorka anglického jazyka a překladatelka, nyní se živí jako spisovatelka. Žije ve Valašském Meziříčí. Debutovala v roce 2013 románem Slepá mapa, druhý román Hotýlek vyšel v roce 2015. Především díky svému třetímu románu Hana z roku 2017 se Alena Mornštajnová stala jednou z nejoblíbenějších současných českých spisovatelek. Román Hana získal řadu ocenění — mimo jiné obdržel Cenu Česká kniha 2018 a stal se Knihou roku 2017 na Databázi knih. Je autorkou knihy pro děti Strašidýlko Stráša a řady povídek a fejetonů.

Na nový román Tiché roky, který vyjde v dubnu 2019, se těší desetitisíce čtenářek a čtenářů, díky kterým je autorčina předchozí kniha i dva roky od vydání téměř nepřetržitě v první desítce celostátního žebříčku SČKN (aktuálně na prvním místě) a stala se druhým nejprodávanějším beletristickým titulem za rok 2018. Román Hana se až do současnosti drží také na prvním místě žebříčku nejlépe hodnocených knih na serveru Databáze knih. Románu Hana se prodalo více než 75.000, celkem je prodáno 130.000 autorčiných knih. 

Aleš Česal

Ve svých knihách se zaměřuje na zajímavé historické unikáty, historii krajiny, české pověsti a legendy. Fenoménem se staly výklady historických událostí z pohledu paralelních světů. Čtivým způsobem poukazuje na nevysvětlené záhady a historické skutečnosti. V současnosti dlouhodobě žije a pracuje mimo Českou republiku.

Ladik Větvička

Pětinásobného zlatého bloggera idnes není potřeba v našich končinách představovat. Je svéráznou postavou ostravského regionu. Jeho svébytné texty, kresby, fotografie, hudba, divadelní, filmové scénáře a další aktivity svých víc než 20 let nacházejí fanoušky nejen v Ostravě, ale i v celé České republice a v okolních zemích, speciálně v Polsku a na Slovensku. Veřejnosti je znám převážně jako mnohonásobný zlatý blogger roku a auto aktuálních postřehů a v blogů na serveru iDnes. V roce 2017 se stal laureátem Krameriovy ceny za nezávislou internetovou publicistiku.

Přijďte si pro podpis či radu, těšíme se na vás!
Vaše OC Frýda