SWING VÁNOCE

Věříme, že dobrá HUDBA a TANEC zpomalí Váš předvánoční shon. Proto se na pasáži Frýdy budou dít věci neobvyklé!

Budeme ZPÍVAT, VESELIT SE a kdo bude chtít, může si ZATANČIT v optimistickém a hravém RYTMU SWINGU s námi.

Nesem vám noviny (?)… vůbec ne. Vždyť všichni víme, že VÁNOCE JSOU TU!
_____

9. 12. od 15.00 hod.

TANČÍME s Big BLAST! Bandem

Dámy a pánové, dvacet muzikantů na jednom pódiu! To je síla, která vás rozhodně nenechá v klidu,  a to vše bude ještě umocněno swingovými tanečníky v dobovém oblečení, kteří vás rádi naučí základní kroky, abyste se mohli i vy stát hvězdou tanečního parketu. Zažijte nádhernou zlatou éru swingu na vlastní kůži!

&

KŘEST KNIHY

Frýdecko-Místecko z nebe

Dokážete si představit, jak vypadají Beskydy z výšky 2 000 metrů? Letěli jste už nad Lysou horou nebo nad bazilikou Navštívení Panny Marie ve Frýdku-Místku? Nyní to můžete zažít! Srdečně Vás zveme na křest knihy Frýdecko-Místecko z nebe.  V knize CBS nakladatelství najdete mnoho unikátních leteckých snímků nejrůznějších dominant, známých míst a turistických cílů z našeho regionu, jehož autorem je vášnivý letec a fotograf Milan Paprčka.
______

16. 12. od 15.00 hod.

NICOLLE BÝMA a swing music 30. léta

Skvělá polská zpěvačka zpívající světové swingové skladby 30 let.  Do jejího repertoáru jsou zařazeny skladby Frenka Sinatry, Bessie Smith, Etty James a dalších hudebních velikánů té doby.  Studovala na soukromé hudební škole VENO'S STUDIO ... dcera českého zpěváka, písničkáře Pavla Býmy.

&

ZPÍVÁME KOLEDY

se sborem VIT Gymnázia P. Bezruče, Pavlem Býmou a Evou Horeckou

Připravili jsme pro vás vánoční koncert, kde zazní koledy v úpravě Pavla Býmy v doprovodu Vokálně instrumentálního tělesa Gymnázia Petra Bezruče ve Frýdku Místku. Pavel Býma je jeden z vítězů celostátního Festivalu Zahrada, účastník Porty v Plzni. Zazpívá společně se sólistkou Evou Horeckou (Běrskou), která vystudovala operní zpěv na Hudební akademii v polských Katowicích.
______

16. – 24. 12.

PŘED VÁNOCEMI (TO) BALÍME!