Služby

Parkování zdarma

Pro řidiče je k dispozici velkokapacitní parkoviště v podzemních prostorách budovy, kde jsou vyhrazené i speciální zóny pro automobily na LPG a CNG pohon. Parkování je po celou dobu poskytováno ZDARMA.

AUTOMYČKA

Vy nakupujete, my čistíme. Dopřejte svému autu během svých nákupů nadstandardní péči a svěřte ji do rukou profesionálů, kteří se vyznají v ekologickém mytí vozů. Službu naleznete ve žluté zóně podzemního parkoviště P1. Objednávky přijímáme na telefonním čísle: 721 127 127 nebo 702 181 404.

 

Dobíjení pro mobily

Službu ChargeBox ZDARMA můžete kdykoliv využít, zejména když potřebujete akutně dobít mobil, tablet nebo třeba fotoaparát. Dle typu vašeho zařízení vyberete příslušnou schránku a po zastrčení dobíjecího kabelu se váš telefon či fotoaparát bude zdarma dobíjet.

Kosmetické služby

Vyzkoušejte rychlé líčení či poradenství v Yves Rocher nebo bohatou nabídku službe v kosmetickém Studio Conversion (kosmetické ošetření všech typů pleti – tzv. kosmetická kabinka: barvení řas a úprava, depilace, aplikace řas, líčení, lymfodrenáž, mikro- dermabráze, ultrazvuková špachtle, galvanická žehlička a dalších aplikace).

 

Restaurace a občerstvení

Odpočiňte si a načerpejte nové síly v restaurační zóně. Najdete u nás různý typ kuchyně od klasicky české, přes mexickou až po italskou.

Opravna obuvi a čistírna oděvů

Family Factory nabízí celou řadu služeb. Mezi ně patří kompletní servis v čištění oděvů, opravy obuvi, výrobu klíčů, razítek, kopírování a tisk, gravírování a rytí do kovu, výrobu dárkových předmětů (např. hrníčky).

 

Služby pro rodiny s dětmi

Máme k dispozici dětský koutek s přebalovacím koutkem. Přímo v dětském koutku je instalován dezinfekční přístroj na ruce. Na pasáži naleznete mnoho atrakcí pro děti a několik odpočinkových zón. Rodiny s dětmi mají na parkovišti vyhrazená vlastní místa.

Bezdotyková dezinfekce rukou

V dětském koutku a v jídelním prostoru jsme pro vás instalovali dezinfekční přístroj. Jedná se o celosvětově patentovaný, bezdotykový přístroj na dezinfekci rukou. Pravidelným používáním přístroje se zabraňuje šírení viru a tím se prokazatelně snižuje procento výskytu nemocí.

 

Směnárna

Směnárenská činnost bez poplatků (0%) za výhodné kurzy. Prodej dálničních známek (CZ, SK, A, CH, SLO). Zasílání peněz přes Western Union (CZK i USD). Prodej parkovacích karet na Letiště Vídeň a Ostrava se slevou. Prodej investičního zlata včetně certifikátu pravosti a ryzosti. Prodej dárkových poukazů OC Frýda. Směnárna Cashpoint

Bankovní služby

Využijte možnosti výběru hotovosti a mnoho další služeb v pobočkách bank Sberbank a Equabank. V pasáži jsou k dispozici bankomaty Sberbank, ČSOB, KB, Air Bank.

 

Pomoc při ztrátě a nálezu

Každý občas ztratí nějakou věc. Každý, kdo věc ztratil, má ovšem velkou šanci, že ji někdo našel a má zájem ji vrátit. U nás zapomenutou nebo ztracenou věc najdete na www.eztraty.cz.

Defibrilátor (pomoc při srdeční příhodě)

Vybavili jsme naše centrum automatizovaným externím defibrilátorem (AED). Jedná se o velmi bezpečný a užitečný přístroj určený pro poskytnutí první pomoci postiženému náhlou srdeční zástavou. V případě nutnosti volejte ostrahu +420 601 363 752.

 

Wifi zdarma

Využijte možnosti surfovat zdarma na Internetu přes WiFi bezdrátové připojení v prostorách nákupní pasáže OC Frýda.