SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK ČR 2018

I v letošním roce se naše obchodní centrum FRÝDA připojuje k akci SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK ČR 2018. Casting do soutěže proběhne na pasáži 12. dubna od 15 hodin.

Ambasadorkou soutěže se pro tento ročník stala topmodelka Denisa Dvořáková, která vás castingem provede.

Do soutěže se mohou přihlásit ženy ve věku 13 až 21 let s výškou nad 170 cm a mladí muži ve věku 15 až 23 let s výškou nad 183 cm.

Každý účastník castingu absolvuje vstupní pohovor se zástupci agentury Elite a získá dárky od partnerů projektu a časopis ELLE.

V rámci castingů bude probíhat losování o výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, Artdeco, dekorativní kosmetiky ARTDECO a moderní bělicí zubní kosmetiky Blanx. Přítomní odborníci Vám poradí, jak se starat o vlasy a zástupci společnosti Rowenta na vybraných castinzích předvedou, jak si lehce a rychle upravit vlasy na každou příležitost.

Do 14 dnů po skončení castingů budou kontaktováni všichni, kteří postoupí do semifinále, jenž se bude konat v červnu v Praze. Vybrané dívky a mladí muži se v srpnu zúčastní finále, které se uskuteční ve Španělském sále Pražského hradu. Vítězka a vítěz národního finále odcestují na 35. ročník světového finále Elite Model Look.

Přijďte i Vy zkusit své štěstí! Ve čtvrtek 12. dubna od 15.00 hodin!

Více informací naleznete zde: www.elitemodellook.com