DIVADLO POKRAČUJE! Strašfuňák opět mezi námi.

Milé děti a rodiče, velice nás potěšil váš obrovský zájem o divadélka, která jsme pro vás pořádali v prvním pololetí tohoto roku. Rádi bychom navázali na tuto aktivitu a s novým školním rokem opět přicházíme s loutkovými představeními, která se budou zdarma pravidelně pořádat v rozšířených prostorách dětského koutku ve Frýdě.

  vždy od 14.00 hod.
  SOBOTA každý sudý týden
  délka představení 45 – 60 minut
  pro děti od 3 - 9 let

Rozdáváme dárky, přijďte!
Všichni jste srdečně vítáni.

Děkujeme všem dětem za jejich nádherné obrázky Strašfuňáka a Funilky.

23. 9.
Strašfuňákovo čtení
I Strašfuňák má svou oblíbenou knihu! Ve svém kufru totiž mívá spoustu času na čtení. Jenže je to strašný popleta a občas nepozná písmenka! Ještě že má Funilku! S tou si může troufnout i na básničky! Zábavné loutkové představení "od A do Z" pro všechny děti!
7. 10.
Strašfuňákova mňamka
Strašfuňák je velký milovník nejen spánku a vyprávění popletených příběhů, ale také jídla! Rád Vám ukáže své prazvláštní zásoby ze spíže v kufru, ale také s Funilkou předvede, jak se vaří v kouzelném kotlíku. No a chybět samozřejmě nemůže ani známá pohádka, která bude samozřejmě také o jídle (Hrnečku vař!)
21. 10.
Strašfuňákovo léčení
Jouvej jouvej... Strašfuňák má bolístku a netuší, co s tím! Na podzim bývá všude kolem spousta bacilů a bazilišek a občas si s nimi i Funilka neví rady. Ale v tomto případě má jasno! Přijďte se podívat, jak náplasti a pohádky léčí!
4. 11.
Dušičky se Strašfuňákem
Víte, jak kouzelně strašidelné může být "dušičkování"? Ne? Ale to byste rozhodně neměli přijít o Strašfuňákovo nebezpečné vaření a strašení Funilky! Myslíte, že se mu podaří vytvořit lektvar hrůzy nebo trvalého štěstí? Je to sice popleta, ale co když mu to tentokrát vyjde? Přijďte se přesvědčit za nimi na půdu!
18. 11.
Sportování se Strašfuňákem
Ve zdravém těle zdravý duch! Totéž platí i o Strašfuňákovi a Funilce. I oni musí sportovat. Jenže - jaký sport je ten pravý? Plavání? Tenis? Snowboarding? In-line bruslení? Než se rozhodnou, je třeba všechny sporty nejdříve vyzkoušet. O zábavu a unavené svaly rozhodně nebude nouze!
2. 12.
Mikulášská nadílka
Blíží se Vánoce a jak je v prosinci zvykem, všichni se před nimi těší na Mikuláše! Jste zvědaví, jak to probíhá na Strašfuňákově půdě? Netradiční tradice v kufru a tradiční Mikulášská nadílka v provedení Strašfuňáka a Funilky rozhodně stojí za návštěvu!
16. 12.
Vánoční příběh v kombinaci s koledami
Už je to tady! Hurá! Vánoce! Strašfuňák a Funilka se jako každý jiný rok nemohou dočkat! Ale než přijde Ježíšek, musí nazdobit stromeček a natrénovat všechny koledy. Jenže stavět stromeček v kufru není jen tak! Navíc, když nemůžete najít ozdoby... Přijďte se podívat, jak to Strašfuňák a Funilka vyřeší a hlavně zazpívat si s nimi ty nejhezčí koledy!


Partneři akce
5D cinema MAXIM, Levné knihy, BENU Lékárna, Hala Polárka, Neoluxor, KFC, Eiscafé Delikana