House

House
Číslo jednotky:39
Kategorie:Móda
Telefon:+420 778 533 754

Kampaň podzim/zima HOUSE 2017 – nakupuj online!

Neuvěřitelná energie, humor, přirozenost a bezkonkurenční charakter jsou prvky, které ozvláštňují nejnovější kolekci House AW17 a doprovázejí kampaň. Značka je zaměřena na módní trendy pro mladé sebevědomé lidi, kteří oceňují skutečnost, že mohou být sami sebou. House znovu překvapuje smyslem pro módu a inteligentním vtipem.

House AW17 je kombinací trendů a toho nejlepšího. U dámských outfitů na řadu přichází vrstvení - kombinace jemných romantických zdobených šatů s punk rockovou bundou a rockovými doplňky jsou ideálním příkladem. Pro muže House připravil neformální sportovní outfity, ale v moderním městském stylu. Povinností v podzimním šatníku je denim - bunda, košile, kalhoty. Tuto sezónu si muži mohou dovolit džínový look a doplnit ho beanie čepicí a módními koženými botami. Pro holky House připravil oversized džínové bundy s výšivkami, které dokonale ladí s mini sukněmi a džínami.

Kampaň je rozdělena do 3 částí:

„Before anyone else“ - vtipně poukazuje na to, že on-line nakupování je nejrychlejší způsob, jak se přiblížit nejnovějším trendům a inspirativním lookbookům.
>> https://www.youtube.com/watch?v=GzUeZGOs8Gk

„Easier than life“ - ukazuje (samozřejmě s trochou nadsázky), že nic není tak jednoduché jako nakupování na housebrand.com.
>> https://www.youtube.com/watch?v=IH6fbVdabg0

„All eyes on you“ - okouzlujícím, lehkým a zábavným způsobem ukazuje dívky, pro které je móda nejdůležitější. Jejich trendy outfity pochází z limitované kolekce House, která je k dispozici pouze na housebrand.com. Díky nakupování na internetu se každý může stát skutečnou módní hvězdou.
>> https://www.youtube.com/watch?v=0wdK-uYdmb0

Více na www.housebrand.com/cz/cz/


Akce

Výprodej v House až -77%!
Kdy jindy vyrazit na nákupy než teď, když probíhá velký výprodej v House? Navštiv naší prodejnu a nakup si své oblíbené modely nyní za…
Zobrazit